lumikellukesed2.png

Alanud aasta jaanauris ja veebruaris leiab Tartu Kommertsgümnaasiumis aset projekt youthPRENEUR, mis on suunatud 10. klasside õpilastele ning korraldatud MTÜ AIESEC Eesti noorte poolt. Laiahaardeline projekt kaasab samal ajal mitmeid Tallinna ja Tartu koole ja ōpilasi. Tegemist on rahvusvahelise projektiga ning seminare tulevad läbi viima vabatahtlikud koolitajad erinevatest ülikoolidest üle maailma.

Projekti eesmärgiks on anda Eesti gümnaasiuminoortele teadmisi ettevõtlusest, arendada eneseanalüüsi oskusi rahvusvahelises õpikeskkonnas ning suunata noori neile meeldivas valdkonnas ettevõtlikele tegudele. Projekti läbivateks teemadeks on infotehnoloogia, keskkond ja turundus. Projekt on hea võimalus arendada inglise keelt ning suhtlemisoskust erinevate kultuuride vahel. Lisaks võimaldab rahvusvaheline perspektiiv jagada laialdasemaid ja mitmekülgsemaid teadmisi ettevõtlikusest ning kogemusi ettevõtlusest. Projekt leiab aset uue aasta alguses 13.01-16.02.2014 Sinu koolis.

 

AIESEC on maailma suurim üliõpilasorganisatsioon, mis asutati 1948. aastal. Meie eesmärk on noortearendamine ja rahvusvaheliste kogemuste pakkumine. Tegutseme 113 riigis üle maailma ja töötame aastas ligi 100 000 noorega. AIESEC Eesti asutati 1991. aastal. Töötame kolme suurima ülikooli juures ja ühendame enam kui 100 liiget. Alates 2003. aastast oleme viinud läbi mitmeid noorteprojekte kaasates nendesse noori välismaalt. http://www.aiesec.ee/et/