triibud.png

Laupäeval, 1. juunil toimub taas Hansa kooli perepäev. Tegu on rõõmsa sündmusega, mis toob kokku õpilased, lapsevanemad ja õpetajad, et üheskoos tegutsemisest rõõmu tunda.

Sel päeval saab osaleda erinevates õpitubades, kuulata kontserti ja vaadata õpilastööde näitust. Toimuvad ka sportmängud ja laat ning on avatud erinevad kohvikud.

KONTSERT

Selleaastane perepäev on juubelihõnguline ja seetõttu on ka perepäeva avakontsert veelgi pidulikum kui eelnevatel aastatel. Kontserdil saab kuulata ja vaadata meie kooli tublisid laulu- ja tantsulapsi.

LAAT

Laada teemaks on „Asjad uuele ringile“ ja käsitöö. Müüa või vahetada võib (omavalmistatud) esemeid, mis sobivad taaskasutamiseks (riided, mänguasjad, raamatud, käsitööesemed).

Müüki võib tuua ka oma laste pidulikke riideid, spordiriideid ja -vahendeid. Laadal ei ole lubatud müüa sööki.

Laadal müüjana osalemisest palutakse teada anda Google´i faili, mis asub siin:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/17MQWUnhp0mQvx7BVBmrSR2Nd9U-z0pUDTY7d98Sd284/edit#gid=0

Info aadressil: anu@hansa.tartu.ee

 

KOHVIKUD

Sellel aastal on kohvikute teemaks rahvusköök. Ootame kõiki, kes soovivad oma andeid erinevaid rahvusköögi roogi valmistades näidata. Kohvikutes on võimalik müüjaks registreerida kuni 17. maini. Seda saab teha kas õpetaja Kätrin Lepa juures või raamatukogus.

Lase oma fantaasial lennata ja valmista hõrgutav roog!

TÖÖTOAD

Hansa kooli V perepäeval saab taas osaleda erinevates õpitubades. 

Tule ja valmistada endale meelepärane rinnamärk, väike kaardike kingituseks või hoopis üks vahva paberist lill.

Meie tublide robootikat õppivate laste juhendamisel on võimalik saada robootikatarkust nii suurematel kui ka väiksematel.

Väikeste laste sünnipäevadel käivad ikka näomaalijad, kes aitavad kehastuda kelleks iganes ja nii ka meie perepäeval. Kohale on lubanud tulla näomaalija, kelle jaoks ei ole üksi maaling liiga raske.

Õuealal saab täiendada oma teadmisi jalgpallist JK Welco juhendamisel või  proovida kätt discgolfis. Sellel aastal on võimalik täiendada oma karate oskusi Karateklubi juhendamisel.

Kohale on lubanud tulla ka Lõuna-Eesti demineerimiskeskuse pommirühm, kes õpetab, mida tohib maast üles võtta ja millistest esemetest tuleb kindalasti eemale hoida.

Meie sõbrad kaitseliidust tulevad aga jagama oma teadmisi riigikaitsest ja rääkima, millised võimalused on õpilastel, et end Eesti riigikaitsega siduda.

Ja mis on sünnipäev ilma pillimänguta! Taaskord on võimalik õppida erinevaid pille toredate juhendajate käe all. 

 

SPORTMÄNGUD

Võistluslikkust ja sportlikku meelelahutust pakub õpilastele ja nende vanematele kepphobuste võidujooks.

 

ÕPILASTÖÖDE NÄITUS „Hansaõu“

Perepäeval sellele eelneval nädalal on võimalik külastada õpilastööde näitust, mis asub võimlas.

 

AARDEJAHT ja ÕNNELOOS

Perepäeva õnneloosiks võib tuua esemeid, mis on teil jäänud on koju seisma, kuid võiksid  rõõmustada kedagi teist. Esemed peavad olema puhtad ja terved. Esemeid oodatakse 24. maini raamatukokku.

Perepäeva aaretejaht on seekord teisiti kui varem. Kõigil on võimalik võtta infolauast endale kaart. Aaretejahi läbimiseks on vajalik osaleda vähemalt 3 töötoas, külastada kohvikut ja näitust, võtta osa sportmängudest ja läbida erinevaid kontrollpunkte. Aaretejaht tuleb läbida koos oma sõbra või vanemaga. Rühma suurus võib olla maksimaalselt kaks liiget või üks pere.

Aaretejahi läbimisel ootab kõik väike auhind ja lisaks võimalus osaleda suures peaauhindade loosimises perepäeva lõpus.