Liblikad111.png

 

158. 02.05.2019 8ABC klassid Teater Vanemuine, projektipäev "Koolipäev teatris"
157. 17.04.2019 2B klass Teatri kodu "Piip ja Tuut kontserdil"
156. 12.04.2019 2A klass Vanemuise teater "Karlsson katuselt"
155. 11.04.2019 2A ja 2D klassid Alpaka Farmi ja Paide  Valli torni külastus
154. 10.04.2019 2ABCD klassid Eedeni kino "Ailo"
153. 09.04.2019 2C klass Kunstimuuseumi külastus
152. 05.04.2019 8C klass Vapramäe loodusmaja
151. 13.03.2019 2A klass  Loodusmaja "Põnev loomariik"
150. 07.03.2019 2C klass Vastlapäev Ülenurmes
149. 13.12.2018 2C klass Spordimuuseumi Jõuluprogramm
148. 12.12.2018 7C klass Escape põgenemistoad
147. 12.12.2018 2.-4. klassid Ukulelede ansambel Poku lasteaias
146. 30.11.2018 7C klass SPARK Makerlab
145. 27.11.2018 2C klass  Rahva Raamat K.Kassi "Lõvi Leo" raamatuesitlusel
144. 27.11.2018 7B klass SPARK Markerlabis inseneriteemaline töötuba
143. 23.11.2018 8C klass SPARK Markerlabis ahelreaktsiooni töötuba
142. 22.11.2018 2C klass uurimuslik õpe "Loomad ...." Vanemuise 46
141. 22.11.2018 7C klass Teater "Jõud"
140. 15.11.2018 7B klass Escape põenemistoad
139. 07.11.2018 2C klass Mänguasjamuuseum "Nutikad mänguasjad"
138. 05.11.2018 8BC klass Tallinn, maarjamäe memoriaal
137. 16.10.2018 9B klass Annelinna raamatukogu
136. 13.10.2018 3B klass Jänese matkarada
135.  13.10.2018 6C klass Tõukerattaretk Taevaskojas
134. 13.10.2018 3C klass Meenikunno rabamatk
133. 13.10.2018 2B klass Jalutuskäik Toomemäel
132. 11.10.2018 7B klass "Pal tänaval poisid"  etendus Elva kultuurikeskuses
131. 06.10.2018 3A klass Elistvere loomapark
130. 29.09.2018 2A klass Meenikunno rabamatk
129. 29.09.2018 5A klass Sarapiku talu Nurri maisilabürint
128. 29.09.2018 5D klass Meenikunno rabamatk
127. 29.09.2018 2C klass Vapramäe-Peedu linnamägi
126. 29.09.2018 4B klass Sarapiku talu Nurri maisilabürint
125. 27.09.2018 7B klass klassiöö
124. 22.09.2018 4A klass Sarapiku talu
123. 22.09.2018 5C klass Sarapiku talu
122. 22.09.2018 7A  klass matk Raadil ja Raadi Mõisapargis
121. 22.09.2018 7C klass Sarapiku talu
120 22.09.2018 1D klass Ilmatsalu linnutorn
119. 22.09.2018 3D klass Pokumaa ja Padasoo mäe matkarada
117. 20.09.2018 9ABC klass Sinimäed
118. 15.09.2018 1C klass Jalutuskäik Toomemäel
117. 15.09.2018 4D klass Sarapiku talu Nurri maisilabürint
116. 15.09.2018 6A klass Laagri õppe- ja matkarada Kiidjärvel
115. 15.09.2018 8C klass Kanuuparvematk Kiidjärve-Taevaskoja
114. 15.09.2018 5C klass Sarapiku talu Nurri maisilabürint
113. 20.09.2018 8C klass Annelinna raamatukogu
112. 13.09.2018 7D klass Annelinna raamatukogu
111. 01.06.2018 8B klass 100 pesakasti riputamine Puhja metsa. "100*100 pesakasti eesti erametsadesse" EV100 projekt
110. 30.-31.05.2018 8B klass Kanuumatkad Ahjal
109. 16.05.2018 1A klass Maheaed
108. 10.05.2018 1A klass Pokumaa ja Liikluslinnak
107. 09.05.2018 2CD klass Kuklaste kuningriigis
106. 09.05.2018 1A klass Nopri Talu külastus
105. 21.04.2018 8B klass Nukuteater, orienteerumine Tallinna vanalinnas
104. 20.04.2018 4B klass C.R.Jakobsoni talumuuseum
103. 20.04.2018 8B klass Kunstimuuseum
102. 13.04.2018 6B klass Päästeameti külastus ja loeng
101. 11.04.2018 2o klass AHHAA külastus
100. 03.04.2018 8B klass Vanemuine "Koolipäev teatris"
99. 03.04.2018 2o ja 4AH Loodusmuuseum
98. 06.04.2018 9ABC klass ERM "Sündinud ENSV-s"
97. 27.03.2018 5ABCD klass ERM "Minu asja lugu"
96. 26.03.2018 1A klass Teatrikülastus "Kunksmoor ja kapten Trumm"
95. 21.03.2018 6B klass Musta Kasti etendus "Jõud"
94. 21.03.2018 7C klass Loodusmuuseum "Imetajad"
93. 20.03.2018 7A ja 7C klass Vai-vai vana Vargamäe
92. 09.03.2018 2A klass Laulupoemuuseum
91. 09.03.2018 6C klass Foorumteater Lille majas
90. 08.03.2018 1D klass Teatri kodu "Pettson ja Findus"
89. 07.03.2018 6A ja 6C klas Ugala teater
88. 07.03.2018 7B klass Loodusmuuseum "Imetajad"
87. 21.02.2018 7B klass Endla raba
86. 15.02.2018 4B klass Linnamuuseum, Linnakodaniku muuseum
85. 14.02.2018 7C klass Endla raba
84. 09.02.2018 5D klass Aura veekeskuse külastus
83. 07.02.2018 5D klass Talvine tervisespordi päev
82. 03.02.2018 8C klass Tagurpidi maja külastus
81. 01.02.2018 6C klass Cinamoni kinokülastus
80. 26.01.2018 5D klass AHHAA keskuse külastus
78. 19.01.2018 2A klass AHHAA keskus "Mõõtmine"
79. 18.01.2018 4B klass AHHAA keskuse külastus. Näitus "Talisport"
78. 17.01.2018 8A klass Tartu Loodusmajas õppepäev
76. 17.01.2018 2D klass Õppepäev AHHAAs
75. 16.01.2018 8B klass Loodusmaja külastus
74. 21.12.2018 1A klass Cinamoni külastus
73. 20.12.2017 5D klass Spordimuuseumi külastus
72. 15.12.2018 9A klass Tallinnas "Muusikaviktoriin" lindistus ja telemaja ekskursioon
71. 14.12.2017 2C klass AHHA külastusprogramm "Mõõtmine"
70. 14.12.2018 1D klass Vudila jõulumaa
69. 13.12.2017 1A klass Vapramäe metsas
68. 11.12.2017 2C klass Linnamuuseum
67. 07.12.2017 2B klass AHHAA Keskus "Mõõtmine"
66. 04.-06.12.2017 7C klass Matkaprojekt metsas
65. 04.12.2017 1B klass AHHAA Keskus "Mõõtmine"
64. 30.11.2017 1AC klass ERM "Rahvakalendri aastaring"
63. 29.11.2017 6C klass Teatritund "Lastele keelatud"
62. 23.11.2107 1D klass Tartu Tähetorni külastus
61. 17.11.2017 7C klass Batuudikeskuse külastamine
60. 10.11.2017 2B klass Laulupoemuusemi külastus
59. 16.10.2017 9A klass AHHAA keskuse külastus, "Rakett 69" lindistus
58.  16.10.2017 7C klass Rahvusarhiiv Noora külastamine
57.  15.10.2017 4D klass Matk Taevaskojas
56.  14.10.2017 3B klass Ekskursioon Toomemäel
55.  07.11.2017 8ABC klass Jalutuskäik ERMis, muuseumitund "Minu asja lugu"
54. 07.10.2017 3D klass Matk Tõraverre
53.  06.10.2017 1A klass EMÜ katseaias juurviljade korjamine
52.  05.10.2017 3C klass Matk teatrisse "Vanemuine"
51.  04.10.2017 2CV klass Õppekäik Tartu turule
50.  02.10.2017 6D klass Valgesoos jõhvikal
49.  01.10.2017 5A klass Uisutamas
48. 01.10.2017 6B klass Lõunakeskuse seikluspark ja liuväli
47. 01.10.2017 3A klass Vapramäe matkarada
46  30.09.2017 4A klass Tartu Seikluspark
45.  30.09.2017 8A klass Seikluspäev kool-ERM-Tartu Seikluspark
44.  30.09.2017 7B klass Rattaretk Tartus
43. 30.09.2017 7A klass Matk Tartu Seiklusparki
42. 30.09.2017 1B klass Matk Ihastesse
41. 30.09.2017 2A klass Väike Väerada
40. 30.09.2017 5C klass Matk Tagurpidi maja juurde
39. 30.09.2017 1C klass Väike Väerada
38. 30.09.2017 9A klass Matk Rebasemäele
37. 30.09.2017 1A klass Päev Vapramäel
36.  29.09.2017 1A klass Annelinna raamatukogu külastus
35. 27.09.2017 9ABC klass Sinimägede lahingualadel Kik projekti raames
34. 26.09.2017 1. ja 9. klassid Matkapäev Anne kanali ääres
33. 25.09.2017 1A klass "Kaisuloomahaigla" Tartu Lastekliinkus
32. 24.09.2017 2B klass Matk Kammeris
31. 23.09.2017 7C klass Matk koos laspevanematega kool-ERM-Seikluspark
30. 23.09.2017 6C klass Tartu Seikluspark
29. 22.09.2017 4B klass Maastikumäng - orienteerumine Toomemäel
28. 17.09.2017 6A klass Uisutamispäev
27. 17.09.2017 1D klass Päev Taevaskojas
26. 14.09.2017 2D klas Matk Toomemäel
25. 14.09.2017 2CD klass Matk Toomemäel
24. 06.06.2017 õpetajad Tervisepäev orienteerimismänguga Tartu linnas 
23. 06.06.2017 3B klass Räpina paberivabrik, Seto muuseum, Piusa koopad
22. 05.06.2017 5C ja 5D klass Valma seikluspark
21. 05.06.2017 6C klass Meenikunno rabamatk Põlvamaal
20. 05.06.2017 6A klass Kaevandusmuuseum ja seikluspark
19. 05.06.2017 1D klass Taevaskoda
18. 01.06.2017 3B klass Eesti Spordimuuseumi külastus
17. 01.06.2017 1C klass Taevaskoda
16. 01.06.2017 3C klass Perepäev Sõrmuse talus
15. 30.05.2017 3B Lõuna Päästekeskuse külastamine
14. 30.05.2017 3C klass Õppekäik Tartu-Võru-Rõuge-Tartu
13. 29.05.2017 3C klass Lõuna Päästekeskuse külastamine
12. 26.05.2017 6A, 6B ja 6C klass Eesti Spordimuuseumi külastus
11. 26.05.2017 4A ja 4D klass Õppekäik Ida-Virumaale
10. 24.05.2017 1C klass Õppeprogramm "Koduloomad talus"
9. 17.05.2017 1D klass Õppeprogramm "Koduloomad talus"
8. 05.05.2017 6C ja 7A klass Teater-muuseum NUKU külastamine, teatretendus "Tim Thaler ehk müüdud naer", Bastionikäigud
7. 21.04.2017 3B klass "Väike prints" etenduse külastamine Teatri Kodus
6. 20.04.2017 4A ja 4D klass Metsaistutamine
5. 05.04.2017 3C klass Õppeprogramm laulupoemuuseumisse
4. 16.03.2017 6A ja 6C klass "Estonia" teatris lavastuse "Prints ja kerjus" ning Energia Avastuskeskuse külastamine
3. 28.02.2017 2D klass "Lõuna ja lauakombed" Tartu Kutsehariduskeskuses
2. 28.02.2017 8A ja 8B klass Teatritund "Vanemuises"
1. 28.02.2017 5. ja 6. klassid Saksa keele mäng "Autobahn"