lumikellukesed2.png

13. aprill kohtub kirjanik Siiri Laidla algklasside õpilastega. Kavas on intervjuu kirjanikuga, õpilaste ettekanded erinevate Siiri Laidla raamatute põhjal ja autogrammide jagamine.

9:00-10:00 1. ja 2. klass

10:00-11:00 3. ja 4. klass

Kirjanik on lubanud kaasa võtta üllatusliku "Roosa kohvri"!


Iga laps võiks enne kirjanikuga kohtumist läbi lugeda vähemalt ühe Siiri laidla raamatu.


Siiri Laidla raamatud:


VARJU ALL



NORMAN KARTMATU JA NOODILA VENNASKOND


PÄRNAÕIETEE III


ARMAS HUNT


LIHTNE LUGU EHK SENTA SUVEPUHKUS


RAAMATUKOGUNÕID ROSAALIE


PÄRNAÕIETEE II


TAADU


SANDRA KEVAD JA SUVI


APTEEGITONT AAVI


PÄRNAÕIETEE




Lugupeetud lapsevanemad!

Koolis toimub plaaniline vaktsineerimine:

5 kl. lastel B hepatiidi vastu

6 kl. lastel leetrite, mumpsi ja punetiste vastu.

Palun tagastage allkirjastatud nõusolekuteatis.


Tänades,

TKoG med. õde.

                                                                                                               

alt


Kui soovid olla ühe lehe sünni juures,

proovida kätt ajakirjaniku, fotograafi, küljendaja, kujundaja

 või miks mitte peatoimetajana.

Siis anna endast märku huvijuhile

(uks teise korruse lõpus või meiliteel anna@kmg.tartu.ee)

Alates 15. märtsist on TKoG-s terve nädal täis matemaatikat.


Matemaatikanädal on suunatud eelkõige 5.-6.klassidele.


Esmaspäeval toimub 5. ja 6. klassidele matemaatikaolümpiaad.

Neljapäeval on kõigil võimalus minna vaatama külla tulnud põnevat robotiteatrit.

Reedel saab ajusid ragistada matemaatikavõistlusel "Känguru". 


Terve matemaatikanädala on teise korruse stendide juures üleval päevaküsimused, millele oodatakse vastuseid kõikidelt õpilastelt.


Aktiivsematele ja tublimatele matemaatikanädala üritustel osalejatele on auhinnad!!


Lisainfo oma matemaatikaõpetajalt.

                              alt

4. märtsil kell 16.00 kõlavad juba kolmandat korda toimuval vene laulu festivalil Tartu linna ja maakonna noorte esituses venekeelsed laulud.


Esinevad solistid ja ansamblid nii eesti kui vene koolidest.


Festivalil osaleb ka Vene saatkonna esindaja.


Üritus toimub Tartu Forseeliuse Gümnaasiumis.


Hoiame pöialt TKoG esindajatele:


Roman Tretjak

Roman Gorjunov

Taavi Sikk

Šamil Abubakarov

Ingrid Jufkin

Elis Liivaru

Triin Põder

Kadi Kruuse

Margret Ambos


Täname juhendajaid:


Sille Tiks

Katrin Aasmäe

Irina Fedossova

Alamkategooriaid