• Tartu linna maiskonnapõhise saksa keele olümpiaadi II koht 8.-9. klasside arvestuses. Võistkonnas: Kerttu Punger, Kristin-Karmel Einberg, Greta Kuus
    Täname õpetajaid Eve Ploomipuud ja Maive Pääsukest!
  • Tartu Kommertsgümnaasium oli Euroopa Liidu teemalisel internetiviktoriinil “Tunne Euroopa Liitu!" Tartumaa aktiivseim kool 132 osavõtjaga.
    Kristel Soonets saavutas vikoriinis 3. koha, Kätlin Hõrrak 8.koha, Liisi Tarve 9.koha ja Kertu Punger 10.koha.
  • Matemaatikavõistlusel NUPP NOKIB saavutasid meie kooli õpilased võistkondlikus testis 7. ja 8. ja 9.klasside arvestuses õpilased esikohad. Parimaid individuaalseid kohad olid:
    5.klass Elis Simson(3) Mihkel Hõlpus (4)
    7.klass Erik Haldna (3)Tuuli Jürgenson (5)
    8.klass Kaarel Kalda(3)
    9.klass Margret Zimmermann (1) Marliis Jukk(3), Mari-Liis Velner ja Kadri-Linda Ernits (5-8)
    Täname matemaatika õpetajaid!
  • TÜ teaduskool 45. sünnipäeval ja anti tänukirjad 35 õpetajale, kes on aastate jooksul edukad õpilaste juhendajad olnud. Meie koolist olid nende seas õp. Aita Raudsepp ja õp. Ana Valdmann.
  • Üleriigilise geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus saavutasid parimaid kohti oma vanuserühmas meie kooli 7. klassi õpilased: Maali Tars (2. koht), Erik Haldna (3. koht), Tuuli Jürgenson (4. koht).
    Täname õpetaja Sirje Petersoni!
  • Riigikohtu 91. aastapäeva kaasuskonkursi võitis 9. klassi õpilaste seas meie kooli õpilane Karel Mäekala, 12. klassi õpilane Gertu Soldan saavutas oma rühmas 2. koha.
    Täname juhendajat, õp. Riina Voltrit.
  • Üleriigilise matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus saavutasid parimaid kohti meie koolist:
    9. klassi õpilased Marliis Jukk (3.koht) ja Margret Zimmermann (7.koht)
    8.kl õpilased Kaarel Kalda (6.) ja Rasmus Lõhmus (7.)
    7.klassist Tuuli Jürgenson (5.) ja Erik Haldna (9.)
    Täname õpetajaid Katrin Silda ja Anne Kelust!
  • Üleriigilise keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus saavutas meie kooli 8. klassi õpilane Kaarel Kalda 6.koha.
    Täname õpetaja Peep Nurme!
  • Tallinnas Integratsiooni SA Kodanikupäeva viktoriinil sai meie kool I koha suurima osavõtjate arvuga. 9. klassi õpilane Kadri Kriisk sai oma vanuserühmas I koha ja õp. Riina Voltri pälvis ministri tänukirja kodanikuhariduse arendamise eest.
  • Tartu koolidevahelise saalijalgpalli 6.- 9. klasside meistriliigas saavutas meie kooli võistkond I koha! Võistlesid Martin Pääsik, Martin Jõgi, Markus Jõgi, Robin Saluoks, Fred Lobjakas, Karl Robert Pedaksaar ja Marken Karindi.
    Täname kehalise kasvatuse õpetajaid!
  • Üleriigilise bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus saavutasid meie kooli õpilased häid tulemusi:
    7.kl. 1.koht Maali Tars, 2.koht Tuuli Jürgenson 9.kl. 1. Mari-Liis Jukk, 3.Anni Jürgenson, 6. Keili Kondike. 8. Kaidi-Liisa Kivisalu
    10.kl. 6. Andres Kaljuste 11. Kelli Kärsna 12.kl. 5. Karl Konsap, 8. Joosep Hepner.
    Suur aitäh juhendajad õp. Ana Valdmann ja õp.Merike Kilk!
  • Üleriigilise ühiskonnaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoorus (Tartu linn) saavutasid meie õpilastest häid tulemusi:
    12.kl. 3.koht Hanna-Liis Raudsepp
    9.kl. 4.koht Keili Kondike (kutsutud lõppvooru)
    5.koht Kerli Paasoja (kutsutud lõppvooru)
    6. koht Eva Liina Kliiman
    JTäname juhendajat õp. Riina Voltrit.
  • Haridusmessil Intellektika 2011 valiti parimaks Tartu Kommertsgümnaasiumi messiboks.
  • ‎5. klasside võistkondlikul inglise keele linnaolümpiaadil saavutas meie kooli võistkond ( Meeri Jürgenson, Eliis Simson, Kertu Ly Alnek) 2.-4. koha. Täname õpetajaid Tiia Salu ja Karina Reinmanni !

• Majandusolümpiaadi piirkonnavoorus( Tartu linn) saavutas 10. klassi õpilane Karl Puusaar 4.- 5. koha ja on kutsutud olümpiaadi lõppvooru. Juhendas õp. Ülle Tõnutare.
  • Ülelinnaline etlejate konkursil Midrimaa esindasid meie kooli nooremas rühmas (1.-3.kl) Teele Tars 3b, Jürgen Tihhanov 1b. Vanemas rühmas (4.-6.kl) Rihard Sokman 4b. Õpilasi tunnustati tubli esinemise eest. Jürgen sai Apollo raamatupoe ja Vanemuise teatri eripreemia luuletuste huvitava ja köitva esituse eest ning Teele eripreemia ilmeka ja meeldejääva esituse eest. Juhendajad õp. I. Borodkin, M. Rapur, M. Käis.
  • O. Lutsu majamuuseumis toimunud võistkondlikul keelemängul "Nööbid ära" saavutas meie kooli 7c klass I koha. Võistkonnas olid: Eliise Joanna Kikas, Keili Luik, Piibe-Mirt Tori ja Mona Roots (Urd). Juhendaja õpetaja Kerli Kõll!

• Üleriigilisel ühiskonnaõpetuse olümpiaadil saavutasid meie kooli 9. klassi õpilased Keili Kondike 2. koha ja Kerli Paasoja 4. koha. Juhendas õp. Riina Voltri.
  • Tartu linna 4. kalsside matemaatikaolümpiaadil saavutas 4a klassi õpilane Ellen Leib 2. koha! Juhendasid õpetajad Helin Oja ja Merike Käisi!
  • Junior Achievementi Eesti ettevõtlusmuinasjuttude võistlusel saavutasid oma vanuseastmes 1.koha Liis Vähi 5a ja 3.koha Henri Kahr 7b. Juhendas õp. M.Haviko.
  • Junior Achievementi Eesti reklaamvõistlusel saavutasid meie kooli õpilased oma vanuseastmetes järgnevaid häid kohti: 1.koht Kairit Laitinen 5a, 3.koht Pilleriin Jukk, Eva Liisi Ojaveer, Kätlin Krabbi, Aveli Klaos 5a; 1.koht Tuuli Jürgenson 7b, 3.koht H.Mesikepp, K.Tamm 9b; G.Laane; T.Kivitar, A.Jürgenon. Juhendas õp. M.Haviko
  • Microsofti konkursil IT on kõikjal: Kinecti eri! valiti võitjateks meie kooli 6c klassi õpilaste Kristin Kontro, Kaisa Koosti ja Kaili Musta töö. Juhendas õpetaja Kerli Kõll.
  • Rahvusvahelisel  kunsti- ja kirjatööde võistlusel Euroopa Koolis parimate hulka on valitud meie koolist Aveli Klaos, Fatima Ortiz, Geterly Sepp, Kadri Kriisk, juhendaja õpetaja Elle Kaljuste, ja Merlin Telvar ja Pärtel Rööpson, juhendas õpetaja Merike Käis.
  • Tartu linna ja maakonna kunstiolümpiaadil "Kunstilained 2011" saavutasid 7.-9. klasside arvestuses 4.koha Anni Jürgenson ja Gerda Nurk, ning 5.koha Brigita Eva Tamm ja Kristel Mairit Kruusmägi. Juhendas õp. E. Kaljuste.
  • Põhikooli õpilaste kõnevõistlusel pälvis 9.klassi õpilane Keili Kondike žürii eripreemia. Juhendas õpetaja Ireen Toomla.
  • Koolinoorte karikatuurivõistlusel "Mida naerad, koolijüts?" teemal "Ehitus" valiti 14 parima töö hulka 9c klassi õpilase Kerli Paasoja karikatuur. Juhendas õpetaja Elle Kaljuste.
  • Minu lemmikauto 2011 kunstivõistlusel autasustati 4. klassist II koha saavutanud Reimo Sooverit ja 5. koha võitnud Ralf Erik Kollomit. Juhendas õpetaja Merike Käis.
  • Tartu linna koolidevahelistel meistrivõistlustel sulgpallis saavutati gümnaasiumiastmes I koht (võistkonnas: Sigrid Liivak, Seidi Andres, Ronald Üprus,  ja Karl Robert Pedaksaar) ja põhikooliastmes II koht (võistkonnas: Kaisa Andres, Eliise Joanna Kikas, Andres Roogsoo, Martin Pääsik, Sten Rääbis).