kitsed.png
Koolitee on oluline osa koolipäevast ning igal õpilasel võiks olla võimalus läbida koolitee vähemalt osaliselt aktiivselt liikudes. Liikumine suurendab aju aktiivsust ja aitab koolis paremini keskenduda, parandab õpilaste meeleolu ning suurendab laste päevast liikumisaktiivsust.
Millises klassis on kõige rohkem jalgsi kooli tulevaid lapsi? Kui suur osa õpetajatest kasutab tööle tulemiseks autot? Nendele küsimustele on võimalik saada vastused üsna pea.
Vasta 17.-21. mail lingi või QR-koodi kaudu avanevale küsimustikule ning pane märge selle kohta, kuidas täna kooli jõudsid: kas jalgsi, rattaga või mootorsõidukiga.
Kui Sind teeb õnnetuks asjaolu, et vanemad toovad liiga kooli lähedale, siis ära muretse! Lisasime kaardi, millel märgitud piir, mis näitab, kus on viimane koht, et Sinu kooli tulemine läheks kirja jalutamisena. Ehk siis - kui vanemad  panevad Su maha näiteks Maxima parklas, siis võid julgelt märkida, et tulid kooli jalgsi. Autost varem maha tulemine vähendab liiklust kooli ümber ning tõstab kõigi turvalisust. 
 
 
Vahvat ja turvalist koolitulemist!