kitsed.png

1.-4. klassi õpilased ja 9.klasside õpilased on kooli oodatud alates 3. maist. Töö toimub tavapärase tunniplaani järgi (siiski üks väike erinevus - 9.klassidel on 3.mail eesti keele proovieksam ja teisi tunniplaanijärgseid tunde sel päeval ei toimu). 

Senisest enam võivad õpetajad kavandada oma tööd nii, et käiakse rohkem õues õppimas. Selleks palume jälgida e-koolis õpetaja sellekohast infot ja vajadusel võimaldada lapsele sobiv riietus (nt tuule- ja vihmakindel riietus/jalanõud ning müts – ka päikese kaitseks).

Endiselt jätkuvad ka erisused kaugõppel hätta jäänud vanemate klasside õpilastele – nt konsultatsioonid õpetajate/vabatahtlike abistajate juhendamisel või õpilasele individuaalse iseseisva õppimiskoha võimaldamine koolimajas (viimasel juhul osaleb õpilane veebitunnis koolimajas olles). 

NB! 5.-8. klasside õpilastele (kellele on määratud erisused) ja nende peredele annab koolituleku vajadusest teada kooli tugimeeskond või klassijuhataja. 

Loodame, et 5.-8.klasside täielik koolilubamine seisab ees õige pea (loodetavalt 10.maist). Niipea kui see võimalik ja kindel, anname eraldi teada!