lumikellukesed2.png

Hea koolipere!

Alates 14. detsembrist jätkub õpe distantsilt (14.-22.12) ja jõuluvaheaeg algab 23.detsembrist. 

Klassijuhatajad on oma klassi õpilastele teada andnud 14.-22.detsembri tunniplaani – palume see koos lapsega (lastega) üle vaadata ja valmis olla kas osalema digitundides või lahendama ülesandeid, mis e-koolis kirjas – õpetaja märgib oma õppeülesannete juhised e-koolis kodutööde juurde. Eritunniplaan peaks võimaldama suures plaanis ka ühe pere lastel arvutit jagada nii, et nooremad osalevad hommikupoole õppetegevuses ja vanemad õpilased pisut hiljem.

NB! Mõned õpilased on kutsutud ka distantsõppe perioodil koolimajja (vanemat ja last on teavitatud), mis on kooskõlas Vabariigi Valitsuse ettekirjutustega (Koolipidaja võib jätkata õppe korraldamist koolimajas piiranguid arvestaval viisil. Kooli on lubatud tulla õpilastel, kes vajavad hariduslikke tugiteenuseid; vajavad õpetaja hinnangul konsultatsioone positiivsete õpitulemuste saavutamiseks; Õppetegevuseks kasutatavates ruumides viibijad peavad kandma maski. Maski ei pea kandma alla 12-aastased lapsed või inimesed, kellel maski kandmine ei ole tervislikel põhjustel või tegevuse iseloomu tõttu või muid olulisi põhjuseid arvestades võimalik.).

Koolis olnud õpilased said toidupakid, need lapsed, kes koolis ei olnud või ei saanud pakki, aga soovivad seda, saavad pakile järgi tulla kolmapäeval, 16.detsembril kella 10-17. Palume oma paki soov registreerida juuresolevale lingile, et teaksime vajaliku arvu pakke tellida. Kui peres on mitu last, siis palume iga lapse kohta teha eraldi registreerimine hiljemalt 14.detsembril kella 10-ks: https://forms.gle/hj8s11mhA2gGV4mn7

Palusime õpilastel koolist koju kaasa võtta kõik isiklikud asjad (nt spordiriided, vahetusjalanõud, õppevahendid, mis koolis kapis). Kui on neid, kellel on midagi kooli ununenud, siis uuel nädalal on koolimaja avatud kl 8-17 (II korrusel on tugimeeskonna töötajaid, kes saavad teid vajadusel aidata).

Loodame, et talvevaheajal saavad lapsed palju viibida värskes õhus, olla oma perega koos ning koguda energiat uueks aastaks. KUI OLUKORD NORMALISEERUB ja uut korralduslikku infot Vabariigi Valitsuselt ei tule, jätkame õppetööd koolimajas 11.jaanuaril 2021. Kindlasti saadame e-kooli hiljemalt 8.jaanuaril 2021 kirja, millega kinnitame, et õppetöö saab õigel ajal alata või anname teada uutest otsustest.

Õpirõõmu distantsõppe ajaks!

RAHULIKKE JÕULE, TERVIST JA RÕÕMU UUDE AASTASSE!


Vana aasta sammub

vaikselt ajalukku,

keerab enda kannul

ajaukse lukku.


Kõik jääb seljataha-

kes see mullust muudaks!

Kui vaid kõik, mis paha,

maha jätta suudaks!


Tulgu ilus aasta

küünla valgusvihus!

Piparkoogiraas ta

pisikeses pihus.


Pärast jõulupuhkust

meenutagu seda:

piprast kui ka suhkrust

tehti aasta süda!

/ Leelo Tungal/