triibud.png

Teisipäeval, 27.11.2018 kogunes ERMi 160 õpilast 32 üldhariduskoolist üle Eesti, et võtta osa järjekorras 22.  võistujoonistamisest. Seekordne võistlus oli pühendatud etnoloog Ants Viirese 100. sünniaastapäevale ning kandis pealkirja „Puud ja inimesed“. Võistlejate ülesandeks oli joonistada pilt, millel on kujutatud üks ERMi näitustel leiduv ese,muster või pilt, ning mis haakuks võistluse teemaga.
Meie koolist osalesid:
2.vanuserühmas (4. – 6.klass) Luisa Miia Kikas (4.d) ja Alina Kuhhareva (5.b );
3.vanuserühmas (7. – 9.klass) Eliise Kaup (7.d), Angela Ikonen (8.b) ja Anna-Liisa Pihlap (9.a).
Oli väga vahva kunstipäev! Kõik meie õpilased olid väga tublid. Eriti hea meel on selle üle, et peale kunstnikest koosnenud žürii otsust tuli üks võidutöö auhind ka meie kooli! Ja juba 2. aastat järjest.
Anna-Liisa Pihlapi töö sai oma vanuserühmas III koha. Palju Õnne! 
Kõik võistluse käigus valminud töid eksponeeritakse muuseumi sillal (A-sissepääs) 30. novembrini, misjärel jõuavad need  säilitamisele ERMi arhiivis. Võistlustööde üldgalerii leiab siit www.erm.ee.