ev_100.png

Hansanädal oli sündmusterohke ja pakkus palju rõõmu. Osalejate ja esinejate kiidu- ja tänusõnu kuulsime igal üritusel. Mängud, kontserdid, etendused, õppekäigud ja töötoad pakkusid põnevust ja emotsioone. Näitus puhkes võimlas õide kui imeväel (ja kadus laupäeval kui võluvitsaga). Aitäh kõigile, kes imede sünnile kaasa aitasid:) 

Perepäev "Minu Eesti" pani kauni varasuvise punkti hansanädalale. Töötubades, aaretejahil ja sporditegevustes oli rohkelt osalejaid, kelle õnnelikud näod ja soojad sõnad, rääkisid rõõmust ja rahulolust. Kohvikutes, õnneloosi juures ja laadal jätkus huvilisi kogu ürituse vältel. Tort tuli seekord nii hea välja, et söödi ära ka viimane tükk:) Ühispilti saab näha varsti kooli kodulehel ja võime sellega kaunistada ka teisi  Eesti 100 sündmuseid koolis. Kiitust pälvisid kõik esinejad, nii suured kui väikesed lauljad, tantsijad ja pillimängijad. Suuri üllatusi, häid ideid, rõõmu laste oskustest ja loovusest ning õpetajate leidlikkusest pakkus vanemate sõnul Hansa õue näitus. 

Täname kõiki, kes panustasid kooli sünnipäevanädala õnnestumisse! 

Annetused, õnneloos ja õpetajate kohvik teenisid kokku 408, 41 eurot (võrreldes eelmiste aastatega oluliselt rohkem), eelmiste aastate kohvikute ja õnneloosi jääkidest saame lisada 203 eurot, seega on lipumastide ostmiseks raha koos (600 eurot). Paigalduse ja transpordi eest tasume puuduva osa kooli eelarvest. Aitäh kõigile annetajatele! 


Täname õpetajaid, õpilasi, lapsevanemaid ja teisi koolipere liikmeid ja sõpru, kes korraldasid, osalesid, juhendasi ja toetasid III Hansa kooli hansanädala ettevõtmisi!