triibud.png

Aitäh kõigile, kes TKoG heakorra talgutest osa võtsid! Nüüdseks on ilmselt lapsed tundnud  mõnu puhastatud laudadest ja värvitud garderoobidest,enamus annelinlasi on näinud korrastatud kooliümbrust ja lapsevanemad on kindlasti juba kiitnud oma lapsi tubli töö eest. Oleme ju!?

Ja muidugi ka suurimad tänud kooli personalile, kes võttis vastutuse, organiseeris ning viis ellu väga tubli ettevõtmise. Loodan, et sellest kujuneb traditsioon!

Koolis on aga teha veel palju ja eks tehaksegi. Aga meie, lapsevanemad, saame koolielu toetada kogu aeg. Kui mõtleme sellele,et me lapsed veedavad vahetunnid klassides, sest koridorides ei ole peale seismise midagi teha ja et õueala tühjus õpetab vaid hängimisoskust.


Kutsun siinkohal kõiki Tartu Kommertsgümnaasiumiga seost omavaid inimesi üles mõtlema ja tegutsema selles suunas, et lastel oleks koolis mugav olla! Kellel on võimalus anda koolile mööbliesemeid (nt diivanid, tumbad jms), millel saab vahetunnis istuda või mänge, mida saab vahetunnis mängida, siis palun andke endast teada. Samuti on väga oodatud kõik, mis aitaks kooli õueala mugavamaks muuta (nt turnimisalused, lauad/pingid). Mööbliesemed ja mänguvahendid ei pea olema uued ja uusimad peaasi, et nad oleks tarbitavad.

 


Võimsat tegutsemistahet soovides,

 Palbo Vernik

TKG Hoolekogu esimees