triibud.png

Veebruarikuu on olnud täis erinevaid ülelinnalisi konkursse, viktoriine ja toredaid ettevõtmisi, kus Tartu Kommertsgümnaasiumi noored on saavutanud suurepäraseid tulemusi! Palju õnne kõigile võitjatele!

1. veebruaril saavutas isetegevuskonkursil "Playbox" saavutas I koha meie kooli 12 A klassi võistkond.

Tartu linna matemaatikaolümpiaadil saavutas I koha 9. klassi õpilane Kaarel Kalda. Juhendas õp Lea Hanni.

Ülelinnalisel inglise keele viktoriinil saavutas III koha meie kooli 5. klassi võistkond koosseisus Lea Sophie Noe, Erik Kim ja Karl-Magnus Laikoja. Nende õpilaste juhendajateks olid õpetajad Tiia Salu ja Sirje Soonsein.

16. veebruaril toimunud ülelinnalisel võistlusel "Nuputa" saavutas II koha meie kooli 7 A klassi võistkond koosseisus: Martin Munck, Jan Martin Prass ja Kristofer Leping. Nende juhendjaks oli õpetaja Anne Kelus.

22. veebruaril ülelinnalisel EV aastapäevale pühendatud ja Tartu Linnamuuseumi poolt korraldatud ajalooviktoriinil võitis I koha meie kooli 9c klassi võistkond koosseisus: Kaisa Sander, Sven Kristofer Kliimand, Kristo Kontro. Juhendas õp Mart Kand

22. veebruaril toimus konkurss "Ettevõtlik noor 2012", kus esines meie kool väga edukalt. Esitatud 18 projektist olid 9 projekti meie omad ja 5 neist said 180 eurose preemia. Tunnustuse  "Parim ettevõtlust edendav projekt" pälvis õp M. Käisi - "Ettevõtluspäev", tunnustuse "Julge koostöö" õp M. Sula 1. klassist Markus Hausenberg ja 5.c klassist Rainer Jeeret 5.c - "Ettelugemine". Hea osaluse ja aktiivsuse eriauhind läks õp E. Tammiste õpilastele Mariliis Pärn ja Kristiin Risttee projekti eest "Teatrifestival".  Parima eesmärgiga projekti saavutas õpetaja M. Haviko õpilased Kärt Mugra, Gelis Vaarman ja Joanna Laas 9.b klassist projektiga"Garderoobid korda". Tunnustuse "Parim ettekanne" saavutasid õp M. Haviko õpilased Pärtel Rööpson, Reimo Soover ning Tanel Tokman 5.b klassist projektiga "Mõnusad istekohad".

Eesti Rahva Muuseum korraldas laste joonistusvõistluse "Minu kingitus", kuhu laekus rekordiliselt 3225 joonistust. 23. veebruaril valis žürii välja parimad. Meie koolist esinesid omavanuseklassi 5. parima seas Ingrid Jufkin 12.a klassist ja Keidi Tooming 8. a klassist.

 Ingrid Jufkini ja alll Keidi Toomingu joonistus:

altalt