Tartu Hansa Kooli spordinädal "Liikudes võidad alati" sai avapaugu 15. septembril Tartu Ülikooli staadionil, kus toimus 4.-9. klassi õpilaste spordipäev. Õnneks soosis meid ilus ilm. Meeleolukal päeval võisteldi 60 m jooksus, palliviskes, kaugushüppes, kuulitõukes, 100 m, 400 m jooksus ja pendelteatejooksus. Parimad selgitati välja iga ala paralleelides nii poiste kui tüdrukute arvestuses. 8.-9. klassi arvestuses pakkusid pendelteatejooksus konkurentsi ka õpetajate võistkond. Spordipäeva kohtunikena tegutsesid meie kooli toredad õpetajad. 

1.-3. klasside spordipäev toimus Hansa Kooli staadionil ja lähiümbruses 30. septembril. Kavas oli neli ala, mis läbiti oma klassiga sõbralikult koos. 60 m jooks, pallivise, paigalt kaugushüpe ning 200 m jooks. Kõik spordipäeval osalejad olid super tublid!

Spordinädalal oli õpetajatel võimalus osaleda joogatunnis, kooli võistkondadega osaleti Tartu koolide teatejooksupäeval ning 9-klassidele käis enda sportlaskarjääri muljeid rääkimas olümpiasportlane Kristin Kuuba.  Algklassidele toimusid tantsuvahetunnid ning õuealal oli võimalus läbida ämblikuvõrgu rada. Autovabal päeval liikus kooli küsitlusele vastanutest jalgsi 76,2 %, rattaga/tõukerattaga 9,2 %  ja autoga 14,6 %. 

Oli väga tegus ja sportlik septembrikuu. Suur tänu kõigile, kes aitasid üritusi korraldada. Suur tänu ka õpilastele, kes püüdsid ja andsid endast parima, et kõik õnnestuks.