triibud.png

 

 

Liina Karolin-Salu
746 1739
direktor; vastuvõtu aeg esmaspäeviti 09.00 - 12.00 ja 15.00 - 18.00.

Marika Vares
746 1741
õppejuht; vastuvõtu aeg kokkuleppel

Signi Savi
sekretär

Joosep Tosmin
huvijuht

Anu Sarnit (lapsehoolduspuhkusel)
huvijuht

Aare Vesi
IT juht

Eno Pihla
haridustehnoloog

Kalvar Tammine
HEV

Katrin Tammine
nõustaja

Triinu Riis
sotsiaalpedagoog

Anu Peiel
sotsiaalpedagoog

Susanna Limit (lapsehoolduspuhkusel)
eripedagoog

Helina Aasmaa (lapsehoolduspuhkusel)
sotsiaalpedagoog

Kristel Lannes
IT spetsialist

Viktor Kalinin
remonditööline

Toomas Laiv
valvur

Anneliis Zoova
valvur

Rutt Hirv
koristaja

Anželika Tarhanova
koristaja

Siret Kikerman
koristaja

Maret Neostus
koristaja

Helju Palu
koristaja

Kerli Plakso
koristaja

Jüri Saar
majahoidja

KINNITATUD

Dir kk nr , va 09.03.2018

Liina Karolin-Salu

Direktor

Tartu Hansa Kooli teenuste hinnakiri alates 01. märts 2018. a.

Teenuse / ruumi nimetus

Teenuse/

ruumi hind

Teenuse/ruumi kirjeldus

Võimla

12 € / h

Võimla suuruseks on 296,2 m².

Aula

10 € / h

Aula suuruseks on 232,4 m², võimalik on kasutada helitehnikat ja projektorit.

Peeglitega aeroobikasaal

8 € / h

 

Vaibaga aeroobikasaal

8 € / h

 

Maadlussaal

8 € / h

Maadlussaalis on tatami matt.

Arvutiklass

16 € / h

Arvutiklassides on olemas 25, 24 ja 16 arvutit.

Klassiruum

10 € / h

Klassis on 30 istekohta ja projektori kasutamise võimalus.

IV korruse avatud ala

50 € / h

IV korruse A korpus pindalaga 350 m2, võimalik eraldada lükandseintega 6 eraldi ruumiks. Ruumis on vaipkate.

Majutus kooli ruumides

5 € / inimene

Sisaldab ainult majutusruumi kasutamist.

Hansa kooli koolielu tutvustus

80 € / 60 min

Seminar, töötuba, loeng,  tunnivaatlus jne (rühma suurus kuni 20 inimest).

 

 

 

I kooliaste:

2.a Kaspar Kreegimäe
1.c Helena Peiker

II kooliaste: 

4.d Martti Talbonen
5.d Liina Annuk

III kooliaste: 

7.a Rait Sarjas
7.b Julia Vizel

Õpilaste esindaja: 

Liisi Haljasorg

Õpetajad: 

Riina Voltri
Ene Punger

LV esindaja: 

Raimond Tamm

 

Hoolekoguga kontakteerumiseks saatke oma e-kiri kool@hansa.tartu.ee

Postiaadress Anne 63, Tartu 50703   kool@hansa.tartu.ee
       
Direktor Liina Karolin-Salu   liina.karolin-salu@raad.tartu.ee
  võtab vastu esmaspäeviti 09.00 - 12.00 ja 15.00 - 18.00
Sekretär Signi Savi tel 746 1739 signi.savi@raad.tartu.ee 
Õppejuht Marika Vares tel 746 1741 marikav@hansa.tartu.ee
Huvijuht Joosep Tosmin tel 5558 9269

huvijuht@hansa.tartu.ee

HEV Kalvar Tammine tel 746 1742 kalvar@hansa.tartu.ee
Nõustaja Katrin Tammine tel 7461 740  katrintammine@hansa.tartu.ee
Sotsiaalpedagoog Anu Peiel tel 746 1759 anup@hansa.tartu.ee
Sotsiaalpedagoog Triinu Riis tel 746 1759 triinuriis@hansa.tartu.ee
Kooliõde Ella Paul tel 746 1758 ella@hansa.tartu.ee
  vastuvõtt: E - R 08.00 - 15.00  
Hambaarst arst Jaana Tamm tel 736 6021  
  hambaraviõde Riina Kaeramaa  
  vastuvõtt: T, N, R 08.00 - 13.30  
Söökla, kohvik avatud E - R kl 15.00-ni tel 501 5241 hansa@dussmann.ee
Raamatukogu     raamatukogu@hansa.tartu.ee
Andmekaitsespetsialist     andmekaitse@raad.tartu.ee

 

contact list