triibud.png

eduroami kasutamine Windows XP Service Pack 3 arvutis



Avage oma arvuti võrguühenduste aken Start->Settings->Control Panel-> Network Connections
Tehke parem hiireklõps "Wireless Network Connection" peal ja valige Properties


Avanenud aknas valige "Wireless Networks" ja vajutage "Add" nuppu traadita võrgu lisamiseks



Täitke väljad nagu näidatud joonisel



Järgmisena avage "Authentication" lahter ning valige EAP tüübiks "PEAP" ning eemaldage linnukesed kastidest
Seejärel vajutage "Properties" nuppu



Eemaldage linnuke "Validate Server Certificate"
Autentimismeetodiks valige EAP-MSCHAPv2

Eemaldage linnuke "Enable Fast Reconnect"



Vajutage "Configure" MSCHAP v2 häälestamiseks

Eemaldage linnuke "Automatically use my Windows logon name and password"




Selline peaks välja nägema traadita ühenduste aken "Wireless Networks" pärast häälestust



Esmakordsel eduroam levisse sattumisel ilmub teie arvuti alumisse paremasse nurka infoaken, millel peate klikkima



Avanenud autentimisaknasse kirjutage oma kasutajatunnus kujul kasutajanimi@kmg.tartu.ee ja parool, domeenilahter jätke tühjaks



Ühenduse õnnestumisel kuvatakse infoaken



Edaspidi ühendub teie arvuti eduroam leviga automaatselt.


eduroami kasutamine Windows 7 arvutis

  • Wireless Network Connections
  • Network and Sharing
  • Setup connection
  • Setup up a new connection or network
  • Lisa eduroami võrk
  • Network name: eduroam
  • Security Type: WPA2-Enterprise
  • Encryption Type: AES
  • Start this connection automatically
  • Change connection settings
  • Security settings
  • Security
  • Settings
  • Validate server certificate
  • Eemalda valik 'Validate server certificate'
  • Configure
  • EAP Properties
  • Eemalda valik 'Automatically use my Windows logon name and password'
  • OK
  • Advanced settings
  • Authentication mode
  • valik 'Specify authentication mode:'
  • valik 'User authentication'
  • OK
  • Pärast valikute kinnitamist avaneb eduroam levialas dialoog, mis palub sisestada oma võrgu kasutajatunnuse ja salasõna.


Klass Klassijuhataja Kab Rõivistu
1a EVI VÄHI 103 2
1b MERLE PARV 205 klassis
1c ANNE KALJUSTE 115 27
2a HEILI VENTMANN 101 klassis
2b ILONA BOROTKIN 201 klassis
2c ELLI TAMMISTE 109 9
3a HELIN OJA 108 3
3b MERIKE KÄIS 203 klassis
3c MAI SULA 207 18
4a INGRID JÕGI 106 klassis
4b MARIKA RAPUR 206 klassis
4c ALVI POOLAK 107 klassis
5a ELLEN LÕIV-LOSSMANN 307 12
5b MERIKE KÜTT 301 8
5c REELIKA LEOPARD 403 17
6a ÜLLE REINSON 309 16
6b EVE PLOOMIPUU 406 11
6c KERLI KÕLL 204 19
7a PRIIT KUUSK TT 26
7b RAEL TENSON 405 21
7c PEEP NURM 214 13
8a MAIVE PÄÄSUKE 303 24
8b KERLI ORAV-PUURAND 409 6
8c KATRIN SILD 305 20
9a ELLE KALJUSTE Ku 22
9b ASTRID AUS 407 23
9c KAISA TUULIK 213 25
10a ANA VALDMANN 105 10
10b MART KAND 401 15
11a MERIKE KILK A 14
11b MERLE HAVIKO A või 304 5
12a SILLE TIKS 238 1
12b LIINA KAROLIN-SALU 236 4
Koolitädi lukustab rõivistud kl 9.00, Avab vahetundideks pesuruumide
koridori viiva ukse neile, kellel on algamas kehalise kasvatuse tund.
NB!



Kui õpilane peab koolist tundide ajal lahkuma, siis ta peab esitama
kirjaliku tõendi kas kooliarstilt, direktsiooni esindajalt või klassijuhatajalt.
Aineõpetajal ei ole sellist õigust.


Kõik laekunud tõendid (load koolitundidest lahkumiseks) toob koolitädi nädala lõpuks õppealajuhatajale.
Rõivistu peauksed avatakse pärast 6. tundi.

 

Perekonna- ja eesnimi Aine  
Aas, Elge loodusõpetus elge@hansa.tartu.ee
Aasmaa, Helina lapsehoolduspuhkusel helina@hansa.tartu.ee
Aasmäe, Katrin muusika katrina@hansa.tartu.ee
Aave, Marius folkloor, kehaline kasvatus marius@hansa.tartu.ee
Ambre, Merle tööõpetus ambre@hansa.tartu.ee
Annast, Diana lapsehoolduspuhkusel diana@hansa.tartu.ee
Aus, Astrid eesti keel, kirjandus astrid@hansa.tartu.ee
Ausen, Kristina robootika, matemaatika ausen@hansa.tartu.ee
Borotkin, Ilona algõpetus ilona@hansa.tartu.ee
Erdfeld, Anneli muusika anneli@hansa.tartu.ee
Hani, Heili eesti keel, kirjandus heili@hansa.tartu.ee
Hoppenstiel, Aive eesti keel, loodusõpetus, meie meel aive@hansa.tartu.ee
Jakobson-Värnik, Katrin õpetaja katrinj@hansa.tartu.ee
Jõgi, Ingrid algõpetus ingrid@hansa.tartu.ee
Jürgenson, Kaare matemaatika kaare@hansa.tartu.ee
Kaasik, Mariliis algõpetus mariliis@hansa.tartu.ee
Kadalipp, Karel tööõpetus karel@hansa.tartu.ee
Kaljuste, Anne algõpetus anne@hansa.tartu.ee
Kaljuste, Elle kunstiõpetus elle@hansa.tartu.ee
Kalk, Kari ajalugu, ühiskonnaõpetus kari@hansa.tartu.ee
Karnö, Siim eesti keel, kirjandus siimk@hansa.tartu.ee
Keiv, Heli õpetaja, abiõpetaja heli@hansa.tartu.ee
Kilk, Merike bioloogia, loodusõpetus mkilk@hansa.tartu.ee
Korbits, Keit inglise keel keit@hansa.tartu.ee
Kraudok, Kaisa eesti keel, matemaatika, loodusõpetus kaisak@hansa.tartu.ee
Kuusk, Kätlin algõpetus katlin@hansa.tartu.ee
Kuusk, Priit kehaline kasvatus priit@hansa.tartu.ee
Käis, Merike algõpetus merca@hansa.tartu.ee
Kütt, Merike eesti keel, kirjandus mkytt@hansa.tartu.ee
Kõiv, Reelika tööõpetus, inglise keel, algõpetus reelika@hansa.tartu.ee
Laanepõld, Ingre abiõpetaja ingre@hansa.tartu.ee
Laurimäe, Lea matemaatika, folkloor lea@hansa.tartu.ee
Lepp, Kätrin kehaline kasvatus ketrin@hansa.tartu.ee
Limit, Susanna lapsehoolduspuhkusel susanna@hansa.tartu.ee
Loper, Mann lapsehoolduspuhkusel mann@hansa.tartu.ee
Lõiv, Ellen vene keel ellen@hansa.tartu.ee
Masing, Pille matemaatika pille@hansa.tartu.ee
Marimaa, Marika inglise keel mmarimaa@hansa.tartu.ee
Merilaid, Andre inglise keel andre@hansa.tartu.ee
Mitt, Karin inglise keel kmitt@hansa.tartu.ee
Mäeots, Mario loodusõpetus mario@hansa.tartu.ee
Müür, Madlen eripedagoog madlen@hansa.tartu.ee
Naruski, Vesta kunstiõpetus, tööõpetus vesta@hansa.tartu.ee
Noorhanni, Karin inglise keel noorhanni@hansa.tartu.ee
Nurm, Peep kehaline, meie meel, loodusõpetus peep@hansa.tartu.ee
Ojamaa, Aare füüsika aare@hansa.tartu.ee
Ojaste, Triin lapsehoolduspuhkusel triin@hansa.tartu.ee
Peedumäe, Tiia algõpetus tiia@hansa.tartu.ee
Peterson, Sirje geograafia, meie meel sirje@hansa.tartu.ee
Pihla, Eno meie meel, loodusõpetus eno@hansa.tartu.ee
Ploomipuu, Eve saksa keel, meie meel eve@hansa.tartu.ee
Poolak, Alvi algõpetus alvi@hansa.tartu.ee
Punger, Ene inglise keel ene@hansa.tartu.ee
Pullerits, Anett eesti keel, draamaring anett@hansa.tartu.ee
Põder, Triin lapsehoolduspuhkusel tpoder@hansa.tartu.ee
Rapur, Marika algõpetus marika@hansa.tartu.ee
Raudsepp, Aita matemaatika aita.raudsepp@gmail.com
Riznychuk, Olga vene keel olga@hansa.tartu.ee
Rootamm, Linda meie meel lindarootamm@yahoo.com
Saava, Aino matemaatika aino@hansa.tartu.ee
Savolainen, Alex keemia asavolainen@hansa.tartu.ee
Szava-Kovats, Teele-Liisi lapsehoolduspuhkusel teele@hansa.tartu.ee
Sokman, Lea eesti keel, kirjandus lsokman@hansa.tartu.ee
Sula, Mai algõpetus sula@hansa.tartu.ee
Sule, Kelly keemia ksule@hansa.tartu.ee
Tammiste, Elli algõpetus elli@hansa.tartu.ee
Tiks, Sille muusika, meie meel sille@hansa.tartu.ee
Tomp, Stefi lapsehoolduspuhkusel stefi@hansa.tartu.ee
Toomla, Triinu lapsehoolduspuhkusel triinu@hansa.tartu.ee
Toompere, Anna_Maria eripedagoog annamaria@hansa.tartu.ee
Tosmin, Joosep ajalugu jtosmin@hansa.tartu.ee
Tosmin, Mari-Liis inglise keel mtosmin@hansa.tartu.ee
Vaaderpall, Mari kunstiõpetus, tööõpetus mari@hansa.tartu.ee
Varik, Ülle kehaline kasvatus ylle@hansa.tartu.ee
Varusk, Kerli eesti keel, kirjandus, meie meel kerli@hansa.tartu.ee
Viitak, Raili lapsehoolduspuhkusel raili@hansa.tartu.ee
Voltri, Riina ajalugu, ühiskonnaõpetus voltri@hansa.tartu.ee
Vorobjova, Annika vene keel annika@hansa.tartu.ee
asendusõpetaja

Informatsioon on uuendamisel