26. ja 27. jaanuaril toimusid 3. klasside projektipäevad, mille raames osaleti muuseumite õppeprogrammides, mängiti erinevaid lauamänge ja vanaaja ringmänge. 
Lastel oli võimalus tuua kooli enda lemmikud lauamängud ning tutvustada neid klassikaaslastele. Kui klassides oli lõppenud korralik mängude turniir, suunduti ühiselt saali folkloorseid mänge mängima. Õpetajad Marika ja Anneli juhendasid mänge, mis on enamus õpetajatele lapsepõlvest tuttavad, kuid tänapäeva lastele teadmata. Suured tänud folkloori õpetajatele, et saime tunda rõõmu liikumisest!
3.a ja 3.v klass külastasid Oskar Lutsu majamuuseumit, kus saadi teada põnevaid fakte kirjaniku lapsepõlvest, tutvuti nii tema loominguga kui ka majaga, milles ta veetis oma elu viimase aastakümne. Programmi teises osas sai iga laps osaleda huvitavas otsimismängus, mille käigus avastati erinevaid vanaaegseid esemeid. 
3.b ja 3.c klass käisid Ahhaa keskuses, kus õpilased said ise elektrit toota erinevatest puu- ja köögiviljadest. Programmi käigus tehti mitmeid katseid rühmades ning lastel oli võimalus tutvuda ka uue näitusega "Ahhaa, aju!".