ev_100.png

Oleme uhked oma kooli tublimate õpilaste üle.
Õnnitleme nende vanemaid!

2007.- 2008. õppeaasta edukad

Humanitaarainetes

Teatmematerjalide kogumise võistlus“ 1990.aastad Eestis: suurte muutuste aeg ja argielu“
Kaarel Grünberg – 11 kl.
Marko Leet - 11 kl.

Vabariiklik kodanikupäeva viktoriini suurima osavõtuga kool vabariigis -
10. – 12. kl – I koht - 173 õpilast
7. – 9. kl – II koht - 160 õpilast
Kokku 333 õpilast. Teine koht 195 õpilast.

Tartu Ülikooli Teaduskooli saksa keele olümpiaad -
Jaanus Võrno 11 kl. (edasi lõppvooru).

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor –
Hanno Soo – 9 kl.
Ethel Mägimets – 8 kl.
Kerda Suurtee – 8 kl.
Sander Tars – 7 kl.
Mari-Anne Le�kina – 7 kl.
Emeri Neumann - 7 kl.

Inglise keele kooliolümpiaad 5. kl :
Kaarel Kalda - 5 kl.
Kaisa Sander - 5 kl.
Gethel Laiuste – 5 kl.
Rasmus Lõhmus - 5 kl.
Birgit Orgel – 5 kl.
Silver Kotter – 5 kl.
Kristofer Sven Kliimand – 5 kl.

Inglise keele linnaolümpiaad - 5. klassid
Tartu Kommertsgümnaasium - 3. – 4. koht

Põhikooli õpilaste kõnevõistlusel eriauhinnad:
Tõnis Tars
Airi Sell

Tartu linna ajalooolümpiaad:
6. kl
Anni Jürgenson 2. – 3. koht
Eva-Liina Kliiman 4. – 5. koht
Mariliis Jukk

7. kl
Sander Tars 5. koht
XXX

8. kl
Kuno Kõrge
Kristi Luha
Kiina Kudvig

9. kl
Tõnis Tars
Karl Konsap
Annika Jufkin

10. kl
Maarja Pild 3. – 4. koht

Eesti ühiskonnaõpetuse olümpiaad (osavõtjaid 287)
Risto Uustal - 2. koht
Siim Suitsev
Henry Rõigas
Fred Puistaja
Kert Alasoo
Kristjan Anderson
Siim Kallau
Hardi Saaliste
Andrei Vassiljev

Õigekirjaolümpiaad
7 . klassile:
Emeri Neumann – 7 kl.
Sander Tars – 7 kl.
Mari- Anne Le�kina – 7 kl.
Andres Kaljuste – 7 kl.

9. klassile:
Hanno Soo – 9 kl.

Inglise keele linnaolümpiaad - 5. klassid
Tartu Kommertsgümnaasium - 3. – 4. koht

Inglise keeles kõnevõistlus Tartu linna gümnasistidele
Maarja Pild
Danel Freiberg



Reaalainetes

Koolidevaheline matemaatikaülesannete lahendamise võistlus „ Pähklid“ 6. kl:
Mariliis Jukk – 6 kl. – I koht
Margret Zimmermann – 6 kl. - IV koht
Eva Liina Kliimann – 6 kl. - V koht

Matemaatikavõistlus „ Nuputa“
7. kl – 4. koht
5. - 6. kl - 4 koht

Tartu linna matemaatikaolümpiaadil
Priit Metsik – 10 kl.
Ando Haldna – 9 kl.
Rasmus Lelumees – 9 kl.
Hanno Soo – 9 kl.
Uku-Laur Tali – 9 kl.
Mariliis Õun – 9 kl.
Karl Konsap – 9 kl.
Elar Haviko – 8 kl.
Marili Zimmermann – 8 kl.
Silver Kalda – 8 kl.
Sander Tars – 7 kl.
Joonas Kriisk – 7 kl.
Andres Kaljuste – 7 kl.
Eneli Simson – 7 kl.
Toni Tomson – 7 kl.

4. klasside matemaatika linnaolümpiaad:
Hendrik Hiir - 4 kl.
Sven Zujev - 4 kl.
Kadri Uiga - 4 kl.
Ilmar Uduste - 4 kl.

4. klasside õpioskuste õlümpiaad – I koht Tartu linnas
 

Loodusteaduslikes ainetes

Tartu linna keemiaolümpiaadil
Uku-Laur Tali – 9 kl. - I koht
Hanno Soo – 9 kl.
Mariliis Õun – 9 kl.

Tartu linna bioloogiaolümpiaadil
6. kl
Anni Jürgenson - 3. koht
Mirell Möldri
Keili Kondike

7. kl
Sander Tars - 3. koht
Klaus-Peeter Ladva
Kelli Kärsna
Johannes Laas
Viktor Sapat�uk

8. kl
Bruno Saar - 5. – 6. koht
Elar Haviko
Marili Zimmermann
Helen Horeva
Madli Kaljula

9. kl
Uku-Laur Tali - 1. koht
Karl Konsap
Hanno Soo
Tõnis Tars

10.kl
Uku-Laur Tali – 2. koht

11. kl
Anette Nurm
Katrin Kurg
Ebe-Merit Vellemaa

12. kl
Kerli Tammeveski
Elys Tomson

Tartu linna geograafiaolümpiaad
Karl Konsap - 9 kl. – IV-V koht
Oliver Parv – 9 kl. - IV – V koht
Uku- Laur Tali – 9 kl.
Edgar Leht – 8 kl.
Elar Haviko – 8 kl.
Marten Lillemäe – 8 kl.
Kristjan Rea – 11 kl.

 

Oskusainetes

Tartu koolide karikavõistlus judos, I koht.
Šerif-Turan Gayibli – 3 kl.
Kristian Ööpik – 4 kl.
Gert Nurk – 7 kl.
Hardi Saaliste – 9 kl.
Roger Rööpson – 9 kl.
Šamil Abubakarov – 10kl.

Tartu linna muusikaõpetuseolümpiaadil
Johannes Laas – 7 kl.
Mari Arak – 7 kl.
Marta Matisen – 7 kl.

Koolidevahekises pendelteatejooksus
8. ja 9. kl tütarlapsed - I koht Kuldne karikas
6. ja 7. kl tütarlapsed – II koht
8. ja 9. kl noormehed – I koht Kuldne karikas

Tartu koolide õpilaste lõbusad teatejooksud – 4. kl. võistkond – II koht

Võistluses “Minu ettevõte tuleviku lastele“

Parima infotehnoloogilise ettevõtte rajajad Tartu linnas – 3 kl.

Parima arhitektuuri auhind – 3 kl.

Kõige Tartulikuma ettevõtte „Laptack“ loojad – 4 kl.

Kõige tehnilisema ettevõtte „Vigurvahetund“ loojad – 4 kl.

Kõige rõõmsameelsema ettevõtte „ Unistuste mänguväljak“ rajajad – 4 kl.

Koolimaja jõulukaunistuste võistlusel Tartu linnas – III koht

Tartu koolide karikavõistlused korvpallis neidudele I koht:
Võistkonnas:
Sherly Taim – 12 kl.
Maarja Talts – 12 kl.
Kristin Otsalt – 12 kl.
Doris Sarapuu – 12 kl.
Mariki Laas – 11 kl.
Liisi Aibel – 11 kl.
Kersti Õun – 10 kl.

Tartu koolide karikavõistlused korvpallis noormeestele – I koht

Tartu koolide meistrivõistlused saalijalgpallis – meistriliiga - I koht:
Meeskonnas: Kevin-Oliver Ankru – 9 kl.
Tarvi Salu – 9 kl.
Lauri Tammeveski – 9 kl.
Edgar Leht – 8 kl.
Rauno Põldmaa – 8 kl.
Taago Tamm – 7 kl.

Tartu koolide meistrivõistlused saalijalgpallis – meistriliiga - III koht:
Meeskonnas: Jonathan Jürisson – 8 kl.
Meverik Vaiksaar – 8 kl.
Marten Lillemäe – 8 kl.
Martin Pääsik – 6 kl.
Robin Saluoks – 6 kl.
Karl-Robert Pedaksaar – 6 kl.
Martin Jõgi – 6 kl.
Markus Jõgi – 5 kl.

Konkurss „Kudumine huvitavaks“:
Kelli Kärsna
Siiri Mugra
Kersti Hausenberg

Euroopa Koolis - vabariiklikus õpilaste kunstitööde võistluses parimad:
Ingrid Jufkin – 8 kl.
Otto Terask – 7 kl.

Tartu linna koolide jagratturite võistlus „ Vigurvänt“ – II koht:
Henri Kahr – 4 kl.
Maali Tars – 4 kl.
Tuuli Jürgenson – 4 kl.
Artur Bergmann – 4 kl.